Екологія

Екологія

Зелені технології

У своїй роботі ми використовуємо концепцію "Green IT". Йдеться про оптимальне використання інформаційних та комунікаційних технологій при управлінні екологічною стійкістю бізнес-процесів і послуг.

«Зеленими» в сучасному світі стають технології віртуалізації, управління витратами на друк і навіть пристрої пам'яті, накопичувачі зі зниженим енергоспоживанням. У підсумку використовувати Green IT стає вигідно з точки зору оптимізації витрат на ІТ-інфраструктуру. Також для промислових підприємств важливо вести облік своїх викидів. Адже це дозволяє не тільки дбати про навколишнє середовище, але і заробити на продажу невикористаних квот.

 

Зміна клімату є однією з найбільш серйозних екологічних проблем 21 століття. Поточні дослідження показують, що парникові гази є найбільш значним чинником, що викликає зміну клімату.

Ринок - найефективніший механізм підвищення енергоефективності національного виробництва і забезпечення енергетичної безпеки країни. По-перше, підприємству вигідно фіксувати скорочення викидів, отримані при модернізації виробництва.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.