Екологія

Ринок - найефективніший механізм підвищення енергоефективності національного виробництва і забезпечення енергетичної безпеки країни. По-перше, підприємству вигідно фіксувати скорочення викидів, отримані при модернізації виробництва. Це значно компенсує вартість заходів, так як квоти видаються мінімум на п'ять років. По-друге, з'являється додаткова конкурентна перевага при виході на ринки за рахунок додаткових знижок на ціну своєї продукції при реалізації вуглецевих квот.

По-третє, в довгостроковій перспективі запускається внутрішній циклічний механізм модернізації виробництва, стимулювання наукових розробок, впровадження нових, більш ефективних енергозберігаючих технологій.
Компанія «Софтлайн-ІТ» пропонує послуги по створенню реєстру викиду парникових газів на базі власної системи моніторингу.

Зазначимо, що для доступу на організований ринок товар повинен бути сертифікований. На вуглецевому ринку такий сертифікацією є система моніторингу викидів і підтвердження незалежної експертизи. В залежності від того, на який ринок орієнтована реалізація одиниць скорочень викидів, підприємство самостійно вибирає систему моніторингу: у розрахунку на європейського покупця воно може звітувати не рідше одного разу на рік по тривалій процедурі. Якщо підприємство орієнтоване на американський ринок, то воно повинно встановити автоматизовану систему моніторингу і працювати з одиницями викидів в режимі банк-клієнта.

Зверніться в компанію «Софтлайн-ІТ» та дізнайтеся про те, як заробити для підприємства додаткові гроші і знизити збитки для екології.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.