Київ, Україна

Про компанію Softline-it

Image

Ваша робота без технічних проблем

Компанія Softline-it — це спіноф відомої української компанії Softline. Компанію "Софтлайн-ІТ" (23721848) було виділено з материнської у 2009 році, під час реструктуризації ЗАТ "Софтлайн". Головним напрямком нової компанії стало обслуговування бізнес-центрів, а одним з перших клієнтів став БЦ "Хайтек-Парк".

На відміну від материнської компанії, Softline-it не займається самостійно розробкою програмного забезпечення, а спеціалізується саме на послугах з системної інтеграції. Наш досвід — від побудови локальних мереж та центрів обробки даних до корпоративних територіально-розподілених систем. Окрім того, ТОВ "Софтлайн-ІТ" є забудовником навчального центру для ІТ-спеціалістів у Святошинському районі м. Києва.

Технології від лідерів

Ми співпрацюємо з ведучими міжнародними компаніями, які надають найкращі технології для якісного виконання послуг з системної інтеграції. Нашою компетенцією є створення рішень в області забезпечення безперервності бізнесу, скорочення вартості володіння інформаційними системами, мережеві та телекомунікаційні рішення, IP телефонія тощо.

Хмарні обчислення

«Хмарні обчислення» є онлайн альтернативою тим процесам, які зазвичай виконують сервери організації. Більшість послуг «хмарних обчислень» можна отримати через веб-браузери або мобільний додаток. Хмарні сервіси не вимагають складного обладнання, яке працює на спеціалізованому програмному забезпеченні. Головною перевагою є суттєви зниження витрат на ІТ.

Розв'язання проблеми "ефекту спагетті"

Працюючи з великими компаніями, ми стикаємося з необхідністю створення у наших Клієнтів універсальної корпоративної системи, що забезпечує керованість бізнесу та оперативність адаптації до мінливих умов.

ІТ-архітектура багатьох компаній зростала хаотично, по мірі розвитку бізнесу. Зазвичай на певному етапі виникає так званий "ефект спагетті": безліч різнорідних, розрізнених або надмірно пов'язаних між собою додатків, у яких дані кілька разів дублюються. Ми на апаратному та програмному рівні об'єднуємо всі існуючи в компанії бізнес-додатки в цілісну, працездатну систему програмних сервісів, що функціонують в рамках єдиної бізнес-логіки.

Image

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.