Позбавтеся від "головного болю"

Якщо ваша компанія не займається ІТ-бізнесом, але специфіка діяльності все одно вимагає постійних витрат на інформаційні технології, ми пропонуємо послугу IT-аутсорсингу. Послуга позбавить від «головного болю», пов'язаної з функціонуванням інформаційних комп'ютерних технологій усередині компанії, плинністю IT-персоналу або його недостатньою компетентністю, колосально широким спектром сучасних комп'ютерних технологій, які вимагають щоденної підтримки. IT-аутсорсинг скорочує витрати на IT до 70%. І дозволяє зосередитися на профільному бізнесі.

Кінцевий результат

Наші фахівці надають весь спектр своїх компетенцій, звільняючи від проблем з вирішенням таких завдань, як планування розвитку, інсталяція, настроювання та діагностика обладнання, системне адміністрування апаратно-програмних комплексів, оцінка ефективності використання ресурсів, захист інформресурсів, інвентаризація і документування рішень, взаємодія з постачальниками послуг і сервісними організаціями.

Переваги

IT-аутсорсинг передбачає передачу замовником функцій, пов'язаних з інформаційними технологіями, сторонній компанії, що надає професійні IT-послуги. При цьому можливе переведення IT-персоналу в цій компанії (IT-аутстаффінг) і подальше залучення в IT-обслуговуванні.

З чого почати?

Пропоновані компанією Softline-it сервіси IT-аутсорсингу покривають весь життєвий цикл інформаційних комп'ютерних систем, починаючи з аудиту IT-інфраструктури, розробки IT-стратегії, планування, впровадження технічного супроводу і закінчуючи виведенням застарілих апаратно-програмних засобів з експлуатації, модернізацією або заміною обладнання і програмного забезпечення.