Про нас

Про нас

SOFTLINE-IT - українська софтверна компанія, яка спеціалізується на розробці та впровадженні програмних продуктів для автоматизації роботи бізнесу, побудові комплексних систем захисту інформації, електронного безпаперового документообігу, IT-консалтингу та IT-аутсорсингу, а також системній інтеграції і інфраструктурних рішеннях.
  • Продукти та послуги SOFTLINE-IT забезпечують можливість отримати додатковий прибуток і підвищити бізнес-цінність інвестицій в ІТ

Якість

Компанія створила і постійно вдосконалює свою СУЯ (Систему Управління Якістю) відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та ДСТУ ISO 9001:2009.

Пріоритети

Наші проекти дозволяють бізнесу отримати додатковий прибуток за рахунок збільшення доданої вартості, зниження витрат і прискорення роботи компанії.

Цінності

Softline-IT цінує своїх клієнтів і партнерів, що підтверджується високим рівнем повторних звернень, а також довготривалим договорами щодо підтримки і модернізації.

Більше 20 років на ІТ-ринку

Наш досвід, високий рівень компетенції та партнерство з провідними виробниками обладнання та програмного забезпечення, гарантують успішну реалізацію проектів будь-якого ступеня складності: від побудови локальних мереж до центрів обробки даних в корпоративних територіально-розподілених системах, а також послуги впровадження новітніх систем бізнес-комунікацій.

Детальніше
 
 

Системна інтеграція
 

Розробка софту
 

Захист інформації
 

Інформаційні системи
 

Історія

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.