Київ, Україна

Антивірусний захист

Image

Захист інформації та антивіруси

Інформація є одним з найважливіших активів будь-якої компанії. Це дані про клієнтів та постачальників, управлінські та бухгалтерські документи, ділове листування та спілкування та багато іншого.

Softline-it розробляє політики безпеки: набір правил, що визначають як управляти, захищати та розподіляти інформаційні активи.

Важливим питанням є встановлення антивірусного захисту. Ми обираємо програмне забезпечення спираючись виключно на результати тестів, що проводяться такими лабораторіями як AV-test.org, av-comparatives.org, Virus Bulletin (virusbulletin.com) — вони визнаються об’єктивними більшістю учасників ринку антивірусів.

Trend Micro Security Predictions for 2021

Наш партнер, компанія Trend Micro представила прогноз на 2021 рік щодо кібербезпеки та напрямків атак кіберзлочинців. Вони будуть пов'язані з масовим переходом на віддалену роботу із використанням для корпоративних завдань домашньої техніки. Також серйозною проблемою можуть стати атаки на медичні системи і хмарні сервіси.

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.