Київ, Україна

Хмарні рішення та VPS

"Хмари" та VPS

Одним з найпопулярніших IT рішень для бізнесу сьогодні є хмарні технології (cloud). Технологія дозволяє робити backup, тримати резервний сервер або перенести все програмне забезпечення (включаючи пошту, бази даних на віддалений сервер в Європі, Азії, Австралії, або Америці). Хмари дозволяють не зупиняти роботу при будь-яких нестандартних ситуаціях, включаючи необхідність організації для співробітників дистанційної роботи, що стало важливим у 2020 році.

Особливість хмар

Хмарні технології дозволяють винести за межі офісу реальне сховище інформації, залишаючи необхідний доступ авторизованим особам. Однією з важливих переваг хмарної технології є її гнучкість. В хмарі можна розмістити як програму, так і платформу, або ж цілу IT-інфраструктуру.
Image

Virtual Private Server

Віртуальний виділений сервер (англ. Virtual Dedicated Server), VDS або (англ. Virtual Private Server, VPS) — послуга, в рамках якої користувачеві надають віртуальний сервер. Це дозволяє суттєво економити, користуючись при цьому такими перевагами, як висока стабільність, простота в управлінні й налаштуванні, стійкість до відмов тощо.
Image

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.