Постачання серверів

Softline-it надає послуги постачання серверного обладнання та безпосередньо серверів. Конфігурації серверів підбираються під кожну задачу індивідуально.

Особливості послуги

Спеціалісти компанії допомагають з вибором обладнання, проводячи глобальний моніторинг вимог. На основі отриманих даних вибирається відповідне оснащення і виконується конфігурація системи, яке максимально відповідає вимогам. Після цього виконується монтаж та налаштування сервера, його запуск, перевірка та тестування.
Image

Критерії та пріорітети

Надійність

1 Першим критерієм є питання надійності систем електроживлення та резервування, а також здатності працювати тривалий час і з навантаженням, близьким до максимального у режимі 24/7.

Продуктивність

2 Другий важливий критерій — продуктивність або кількість операцій за одиницю часу, яку здатний виконати процесор. Визначається вона архітектурою процесора і типом виконуваних задач.

Особливості використання

3 Третій критерій — програмне забезпечення, з яким має працювати сервер. Ми уважно вивчаємо це питання та обираємо найкращий варіант з переліку рекомендованого вендорами обладнання.
Image

Серверна кімната

Сьогодні жодна компанія вже не може існувати без серверної кімнати. Серверна кімната – це приміщення в якому поєднуються телекомунікаційні магістралі, і розташоване телекомунікаційне і серверне обладнання (сервера, комутатори масштабу компанії, масиви дисків, АТС тощо). До організації серверної кімнати пред’являються ряд жорстких вимог до площі, висоті стель, температурному режиму, вологості повітря тощо. Softline-it на замовлення розробляє та реалізовує проєкти зі створення серверної кімнати для компанії будь-якого рівня.