Київ, Україна

Новини галузі

Майбутнє автоматизації документообігу: головні технологічні тренди

Автоматизація документообігу залишається ключовим елементом цифрової трансформації в бізнесі. У часи, коли ринки швидко змінюються, адаптивність і ефективність процесів стають вирішальними. Про це розповів ІТ-експерт Сергій Балашук під час онлайн-презентації лінійки продуктів та послуг Intecracy Group 2024 року.

Серед важливих тенденцій у цій галузі можна виділити наступні:

Перше місце займає штучний інтелект та машинне навчання, які вже зараз революціонізують способи обробки та аналізу документів. Використання цих технологій дозволяє автоматично сортувати, обробляти та аналізувати великі масиви даних, значно підвищуючи продуктивність роботи.

Другий тренд – це хмарні технології. Вони надають можливість зберігати великі обсяги даних без необхідності вкладення в дороге обладнання. Хмарні рішення також забезпечують високий рівень безпеки та доступність даних з будь-якої точки світу.

Третім важливим аспектом є мобільний доступ. У сучасному світі можливість мати доступ до документів з мобільних пристроїв є не тільки зручністю, але й необхідністю для багатьох бізнесів.

Сергій Балашук відзначає: «Автоматизація документообігу не просто тренд чи модна тенденція. Це необхідність для компаній, які прагнуть залишатися конкурентоспроможними й ефективними в довгостроковій перспективі. Технології розвиваються, і ми мусимо розвиватися разом з ними».

Про експерта

Український ІТ-спеціаліст експерт, який працює в ІТ-галузі України ще з середини 90х років. Сергій Балашук має профільну вищу освіту, закінчив Київський політехнічний інститут та Міжнародний інститут менеджменту (МІМ). Пан Балашук багато років працював у компанії Softline, де він активно розвивав свої професійні навички та брав участь у численних ІТ-проєктах. Наразі Сергій самореалізовується як професіонал своєї справи та використовує накопичений досвід для розвитку Intecracy Group у yrjcns директора Айкюжн ІТ. Сергій Балашук бере активну участь в професійних заходах спільноти ІТ-спеціалістів України, ділячись своїм досвідом та знаннями з молодшими поколіннями професіоналів.

Електронний документообіг, Айкюжн ІТ, Айкюжн, Сергій Балашук, ТОВ "Айкюжн ІТ", Автоматизація документообігу

  • Перегляди: 193

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.