Київ, Україна

Новини галузі

Відеоконференцзв'язок: плюси та мінуси використання різних платформ

Наразі відеоконференцзв'язок є невід'ємною частиною організаційного процесу. Про це під час презентації нових продуктів та послуг Softline розповів експерт Intecracy Group, член Наглядової ради Михайло Віговський.

Плюси використання різних платформ відеоконференцзв'язку:

 • Zoom:

  Плюси:

  • Простота використання: Zoom відзначається інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що робить його популярним серед користувачів різного рівня обізнаності.

  • Широкий функціонал: Платформа має розгалужений функціонал, включаючи можливості віртуальних фонів, чату та обміну файлами.

  Мінуси:

  • Проблеми з безпекою: У минулому Zoom мала проблеми з безпекою, що породило обговорення стосовно конфіденційності користувачів.
 • Microsoft Teams:

  Плюси:

  • Інтеграція з іншими сервісами: Teams легко інтегрується з іншими інструментами Microsoft, такими як Office 365, що спрощує роботу в єдиному екосистемі.

  • Велика кількість учасників: Платформа дозволяє проводити великі відеоконференції зі значною кількістю учасників.

  Мінуси:

  • Обмежені можливості для некористувачів Office 365: Деякі функції доступні лише для користувачів, які використовують інші продукти Microsoft.
 • Google Meet:

  Плюси:

  • Інтеграція з Google Workspace: Meet легко інтегрується з іншими сервісами Google, такими як Gmail та Google Calendar.

  • Безкоштовні можливості: Для невеликих команд платформа пропонує безкоштовний доступ із обмеженими функціями.

  Мінуси:

  • Обмежений функціонал в безкоштовній версії: Деякі розширені функції доступні лише у платних планах.

Михайло Віговський підкреслює: «Вибір платформи для відеоконференцзв'язку повинен враховувати конкретні потреби та особливості команди. Кожна платформа має свої плюси та мінуси, і важливо збалансувати їх для досягнення максимальної продуктивності та зручності використання.»

Рішення на базі Cisco

Однією з ключових пропозицій компанії Softline в області відеоконференцій є використання платформи Cisco Webex. Ця інтегрована система надає широкий спектр можливостей для організації високоякісних та безпечних відеоконференцій.

Основні переваги Cisco Webex від Softline:

 1. Висока якість зображення та звуку: Cisco Webex забезпечує відмінну якість зображення та звуку, що робить відеоконференції максимально реалістичними та ефективними.

 2. Гнучкість та масштабованість: Платформа легко адаптується до потреб підприємства, будь то масштабні великі конференції чи невеликі зустрічі команд.

 3. Зручний інтерфейс та простота використання: Інтуїтивний інтерфейс платформи дозволяє швидко організовувати та приєднуватися до відеоконференцій без зайвих труднощів.

 4. Безпека та конфіденційність: Cisco Webex забезпечує високий рівень безпеки, включаючи шифрування даних та контроль доступу до конференцій.

 5. Широкий функціонал: Платформа включає в себе різноманітні функції, такі як обмін файлами, чат, віртуальні фони та інші, що робить відеоконференції максимально функціональними.

«Використання технологій Cisco для відеоконференцій від Softline — це не просто інвестиція в технології, але і стратегічний крок для забезпечення ефективної комунікації та співпраці в умовах сучасного бізнес-середовища. Cisco Webex — це рішення, яке дозволяє підприємствам розбудовувати гнучкі та ефективні робочі процеси, а також забезпечує найвищий стандарт безпеки для захисту конфіденційної інформації»,— підкреслив Михайло Віговський.

Обираючи Cisco Webex від Softline, підприємства можуть не лише забезпечити зручні та продуктивні відеоконференції, але й визначити нові стандарти в комунікації та співпраці в межах своєї команди та з партнерами по всьому світу.

Системна інтеграція, Softline-it, Intecracy Group, Системи відеоконференцзв'язку, Михайло Віговський

 • Перегляди: 270

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.