Київ, Україна

Новини галузі

Михайло Віговський розповів про переваги використання хмарних послуг у бізнесі

Сьогодні хмарні послуги стали не лише трендом, але й важливим елементом стратегії інноваційного розвитку. Про це під час презентації нових продуктів та послуг Softline розповів експерт Intecracy Group, член Наглядової ради Михайло Віговський.

1. Переваги використання хмарних послуг у бізнесі

  • Гнучкість та масштабованість: Хмарні послуги надають бізнесам можливість легко масштабувати свої потреби в обчислювальних ресурсах в залежності від зростання або зменшення навантаження.

  • Зниження витрат на ІТ-інфраструктуру: Використання хмарних послуг дозволяє уникнути значних витрат на придбання та обслуговування великого обсягу обладнання, оновлення програмного забезпечення та забезпечення безпеки.

  • Доступність з будь-якого пристрою та місця: Бізнес може отримувати доступ до своїх даних та програм з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету, що підвищує продуктивність та зручність роботи.

  • Автоматичне оновлення та підтримка: Хмарні провайдери регулярно оновлюють своє програмне забезпечення та забезпечують безпеку даних, звільняючи бізнес від цих завдань.

2. Ризики використання хмарних послуг у бізнесі

  • Проблеми з безпекою даних: Загрози кібербезпеки, такі як витік чутливої інформації чи атаки на сервери хмарних провайдерів, можуть ставити під загрозу конфіденційність даних бізнесу.

  • Залежність від доступу до Інтернету: Безперебійна робота бізнесу залежить від надійного та швидкого Інтернет-з'єднання, і відсутність доступу може призвести до призупинення робочих процесів.

  • Питання щодо відповідальності за дані: Визначення, хто несе відповідальність за збереження та захист даних в умовах хмарних послуг, може викликати правові питання та непорозуміння.

  • Відсутність контролю над інфраструктурою: У користувача хмарних послуг обмежений контроль над фізичною інфраструктурою, що може викликати труднощі у вирішенні деяких завдань.

Використання хмарних послуг у бізнесі має не лише переваги, а й ризики, які потребують уважного вивчення та збалансованого підходу. Як підкреслив експерт Михайло Віговський: «Хмарні послуги – це не лише можливості для розвитку, але й важливі виклики, які вимагають уважності та компетентного управління для досягнення успіху в бізнесі».

Системна інтеграція, Softline-it, Intecracy Group, Системи відеоконференцзв'язку, Михайло Віговський

  • Перегляди: 184

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.