Айкюжн ІТ та проєкт Автофінанс розпочинають співпрацю для розробки фінтех-додатків

Айкюжн ІТ та проєкт Автофінанс розпочинають співпрацю для розробки фінтех-додатків

  • Новини
  • Перегляди: 1259

Компанія Айкюжн ІТ, що входить до Intecracy Group, та керівники проєкту Автофінанс підписали рамкову угоду про спільну роботу над фінтех-додатками. Зокрема, мова йде про розробку Android- та iOS-програм, призначених для пошуку обладнання, яке пропонується взяти у лізинг.

Проєкти будуть розроблятися на платформі UnityBase, яка вже довела свою ефективність та швидкість, особливо при високих навантаженнях. Наразі вивчається питання вибору партнера, що буде забезпечувати проведення платежів (білінг, еквайринг).

Серед пропозицій, доступних на ринку України досить цікавим варіантом є фінтех-платформа Concord Fintech Solutions, яку відомий банкір Олена Сосєдка (Елена Соседка) презентувала у грудні 2020 року. «Вона дозволяє нашим клієнтам та партнерам створювати власні фінтех-проєкти. Екосистема готова залучати гравців фінтех-ринку як з України, так і з інших країн, надаючи цілий спектр фінансових сервісів, банківських послуг і IT-рішень», - заявила Олена Сосєдка (Елена Соседка) під час презентації.