Київ, Україна

Новини галузі

Компанія Айкюжн ІТ презентувала онлайн нову версію КІАС «eMed.ERP»

eMed.ERP

17 лютого 2021 року компанія «Айкюжн ІТ» провела презентацію в онлайн-режимі, присвячену новим можливості медичної інформаційної системи eMed.ERP.

КІАС «eMed.ERP» (комплексна інформаційно-аналітична система) сприяє підвищенню ефективності та автоматизації роботи закладів охорони здоров'я України та була розроблена компанією у 2020 році. Система призначена для спрощення процесів надання медичних послуг, планування та управління ресурсами установи охорони здоров'я. Також під час презентації представники ТОВ «Айкюжн ІТ» відзначили, що КІАС «eMed.ERP» є першою національною медичною системою класу ERP і включає технології штучного інтелекту.

Система являє собою сукупність ІТ-рішень, призначених для установ охорони здоров'я спеціалізованої та високоспеціалізованої медицини (вторинна та третинна ланки). Впровадження системи зробить медичні послуги більш сучасними, професійними й доступними, а ефективність системи охорони здоров'я істотно зросте.

В ході презентації були показані нові модулі, що являють собою набір рішень для телемедичних консультацій. Використання телемедичних технологій в Україні є законним і регулюється наказом МОЗ України «Про затвердження нормативних документів щодо застосування телемедицини в сфері охорони здоров'я» № 681 від 19 жовтня 2015 року. Під час телемедичних консультацій фахівці орієнтуються на уніфіковані клінічні протоколи та стандарти медичної допомоги.

Розроблені модулі дозволяють проводити консультації з лікарями, яких немає в медустанові, надсилаючи їм медичні дані в спеціалізованому форматі, а також спілкуватися за допомогою системи телеприсутності Cisco, яка забезпечує високу якість зображення. Важливо відзначити, що завдяки іншим рішенням від Cisco — набору технологій Webex — пацієнти можуть спілкуватися з лікарями з дому, а вбудована система підписання документів за допомогою КЕП (кваліфікована електронний підпис) дозволяє укладати договори прямо з дому, не витрачаючи час на візит до клініки, що вкрай важливо у періоди спалахів ГРВІ.

Елементи комплексної системи розроблені на базі української високотехнологічної платформи UnityBase, завдяки чому мають сучасну архітектуру, яка забезпечує побудову централізованих програмних комплексів з єдиною центральною базою даних і центральним електронним сховищем неструктурованою інформації та/або мають у своєму складі розроблені на платформі модулі інтеграції з суміжними системами. Використання платформи UnityBase дає можливість швидкої модернізації функціональності програмного забезпечення КІАС «eMed.ERP».

Айкюжн ІТ, Айкюжн

  • Перегляди: 2054

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.