Київ, Україна

Новини галузі

Український цифровий банк Neobank збирає Customer Board для бета-тестування

Concord Fintech Solutions спільно з фінтех-компанією NEO.PRO анонсували запуск бета-версії цифрового банку — Neobank для бізнесу.

Першими відкрити рахунок і протестувати новий продукт зможуть підприємці, які подадуть заявки та будуть прийняті до Customer Board — ради клієнтів Neobank. Подати заявку на участь у Customer Board підприємці можуть, заповнивши просту анкету за посиланням: business.neobank.one.

«Neobank​ — флагманський проєкт нашої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions. Це якісно новий для України продукт, у зв'язку з цим ми хочемо, щоб на момент релізу він був максимально наближений до ідеалу. Саме тому ми вирішили залучати до процесу створення безпосередніх користувачів. Не тільки вивчати customer experience, але й давати клієнтам реальну можливість впливати на те, яким буде продукт», — зазначила у своєму Telegram-каналі засновниця екосистеми Олена Сосєдка (Елена Соседка).

До 12 квітня команда Neobank для бізнесу буде приймати заявки на участь у Customer Board. Головна вимога для претендентів — бути зареєстрованим підприємцем. При цьому склад Customer Board буде формуватися так, щоб забезпечити представленість інтересів максимально широкого кола підприємців як за профілем діяльності, так і географічно.

До 12 травня учасникам потрібно буде віддалено відкрити бізнес-рахунок через додаток або десктоп-версію Neobank для бізнесу та почати користуватися продуктом. Вносити свої пропозиції та зауваження можна буде в закритій групі на Facebook.

Для всіх учасників ради клієнтів, які відкриють рахунок до 12 травня, на постійній основі буде діяти спеціальний тариф без абонплати, а ще на них чекає золота реферальна програма, подарунки від Neobank за ​​активність і раціональні пропозиції, персональні запрошення на закриті заходи банку, нетворкінг з командами розробника Neobank і партнерами, які допомагали у створенні проєкту: креативним агентством Banda, компанією Alty та іншими компаніями — лідерами ринку.

«Наше завдання в тому, щоб до Customer Board під'єдналися активні підприємці, які готові ділитися своїм досвідом і хочуть впливати на функціональність і зручність банку, у якому обслуговують свої бізнес-рахунки. Ми відкриті до будь-якого конструктивного фідбеку: критики, пропозицій, побажань — усе вітається. Цінні ідеї візьмемо в опрацювання та реалізуємо. У майбутньому також будемо радитися з учасниками ради клієнтів під час запуску нових продуктів та інтеграції з сервісами для бізнесу», — розповіла СЕО фінтех-компанії NEO.PRO Маргарита Побілець.

Запуск бета-версії Neobank для бізнесу заплановано на 12 квітня, рада клієнтів почне працювати, щойно вона буде остаточно сформована. Повномасштабний запуск першого в Україні цифрового банку для компаній і ФОП заплановано на літо 2021 року.

Партнером Neobank для бізнесу виступає міжнародна глобальна компанія платіжних технологій Visa, яка підтримує інноваційні рішення у сфері фінтех.

Нагадаємо, Neobank для бізнесу — це цифровий банк для компаній і ФОП, який пропонує максимально дистанційне обслуговування. Працює на ліцензії ConcordBank. Розробляється на базі фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions у партнерстві з фінтех-компанією NEO.PRO, креативним агентством Banda та компанією Alty. Також у банку є продукт для фізичних осіб — Neobank для всіх.

Елена Соседка, Олена Сосєдка, NEO.PRO, Neobank, Concord Fintech Solutions

  • Перегляди: 2285

Контакти

Image
Адреса:
м. Вишневе, вул. Козацька, 6, оф. 2
Тел.: +38 044 323 00 80
Email: info@softline.kiev.ua

Про нас

Softline-it займається комплексним ІТ-обслуговування бізнес-центрів, надаючи клієнтам професійні послуги з системної інтеграції, постачанні телекомунікаційного обладнання та бізнес-систем.